Yanlış kullanıcı adı ve/veya şifre girdiniz. Uyarısı
Bilgileri doğru ve düzgün girdiğinizden emin olmalısınız. Türkçe karakterler (ç, ı, ü, ğ, ö, ş, İ, Ğ, Ü, Ö, Ş, Ç) ve boşluk kullanmadan bilgilerinizi girmelisiniz.

Eğer sistemi ilk kez kullanıyorsanız, okul yönetiminin hesap bilgilerini bir e-posta ile size gönderdiğinden emin olunuz. Bu bilgiler size ulaşmadıysa okul yönetimiyle iletişime geçmelisiniz.

Şifrenizin doğruluğundan emin değilseniz, Şifremi Unuttum bağlantısına tıklayarak sisteme kayıtlı e-posta adresiniz ile birlikte şifrenizi güncelleyebilirsiniz.

OkulAile uygulamasını ilk defa kullanacaksanız, okulunuzdan oturum açmak için kullanıcı bilgilerinizi istemeyi unutmayın! İlk kez giriş yaptıktan sonra bilgilerinizi güncellemeyi unutmayın.

OkulAile Uygulamasına Erişememe Problemi
OkulAile ugulamasına 3 farklı platformdan erişebilirsiniz. Bunlar; web sayfamız (web uygulaması), IOS ve Android marketlerdeki uygulamalarımız.

Eğer web uygulamamıza erişmek istiyorsanız okulunuza ait adresi, tarayıcınızın adres çubuğuna yazmanız ve sonrasında giriş yapmanız yeterli olacaktır.


Eğer Android veya IOS (Apple) bir mobil cihazdan uygulamamızı kullanmak istiyorsanız, ilgili markanın marketinden (Apple Store veya Android Play Store) OkulAile uygulamasını mobil cihazınıza kurup, giriş bilgileriniz ile birlikte giriş yapıp uygulamamızı kullanabilirsiniz.
İnternet bağlantısı problemleri.
Kullandığınız bilgisayarın yada cihazın bir ağa bağlı olması, internetinizin olduğu anlamına gelmez. Bu sebepten dolayı internet hattınızın (adsl, fiber, uydunet vb..) düzgün çalıştığını kontrol etmelisiniz.

Eğer mobil bir şebeke kullanıyorsanız (vodem, vınn vb..) zaman zaman bu şebekelerde yaşanan problemlerden dolayı da internet bağlantınız kurulamıyor olabilir. Bu cihazların bilgisayarınıza takılı olması demek internetinizin varolduğu anlamını taşımıyor. Dolayısıyla internet bağlantınızın düzgün çalıştığını kontrol etmelisiniz.